
Қазандық GASTRORAG DK-WB-J91
- Бар
- Коды:40807
268 359 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-WB-J91 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін қолданылады. Модель электронды басқарумен, суды кезең-кезеңімен жылытумен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғамен және 2 су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Өзін-өзі диагностикалау функциясы
- Жоғары тиімділік
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнаған суды бір реттік ағызу: 91 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Биіктігі | 905 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Қуат | 9 кВТ |
| Көлем | 91 л |
| Су құбырына қосылу кернеуі | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 268 359 ₸


