
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш машина GASTRORAG DK-100
- Бар
- Коды:40798
76 927 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш машина GASTRORAG DK-100 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде кофе мен шайды дайындау және тарату, көп мөлшерде суды жылыту және дайындау, кофені "сүзгіде" жылыту және құю үшін қолданылады. Модель ағызу шүмегімен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне перколяциялық түтік және қақпағы бар ұнтақталған кофе сүзгісі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 100 кесе
- Сусындарды жылыту температурасы: 84-тен 86 °C-қа дейін
- Толық резервуардың қайнату уақыты: 40 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Қолданылатын кофе түрі | Ұнтақталған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 348 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 327 мм |
- Бағасы: 76 927 ₸


