
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш машина GASTRORAG DK-40
- Бар
- Коды:40797
46 779 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш машина GASTRORAG DK-40 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде кофе мен шайды дайындау және тарату, көп мөлшерде суды жылыту және дайындау, кофені жылыту және құю үшін "сүзгіде" қолданылады. Модель ағызу шүмегімен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне перколяциялық түтік және қақпағы бар ұнтақталған кофе сүзгісі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 40 кесе
- Сусындарды жылыту температурасы: 84-тен 86 °C-қа дейін
- Толық резервуардың қайнату уақыты: 40 мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.05 кг |
| Биіктігі | 408 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Көлем | 6.8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 286 мм |
- Бағасы: 46 779 ₸


