
Қазандық GASTRORAG DFQ-80
- Бар
- Коды:38341
57 003 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrorag DFQ-80 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін. Модель термостатпен, жабық қыздыру элементімен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 45-тен 100 °C-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 448 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Көлем | 8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 286 мм |
- Бағасы: 57 003 ₸


