
Қазандық GASTRORAG DK-W-100
- Бар
- Коды:72926
69 076 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-W-100 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін. Модель термостатпен, жабық қыздыру элементімен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғалармен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 327 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2 кВТ |
| Көлем | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 348 мм |
- Бағасы: 69 076 ₸


