
Қазандық GASTRORAG DK-WB2025F
- Бар
- Коды:114812
68 544 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-WB2025F қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін қолданылады. Модель термостатпен, өлшеуіш әйнекпен, жабық қыздыру элементімен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғалармен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус 201/304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °C-қа дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.9 кг |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 25 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 68 544 ₸


