
Қазандық GASTRORAG DK-PU-300
- Бар
- Коды:38336
91 058 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrorag DK-PU-300 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін. Модель термостатпен, жабық қыздыру элементімен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °C-қа дейін
- Толық резервуардың қайнау уақыты: 90 мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.4 кг |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 435 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Көлем | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Ені | 435 мм |
- Бағасы: 91 058 ₸


