
Қазандық GASTRORAG DK-WB-J20A
- Бар
- Коды:40803
202 590 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-WB-J20A қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін қолданылады. Модель электронды басқарумен, суды кезең-кезеңімен жылытумен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғалармен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Өзін-өзі диагностикалау функциясы
- Жоғары тиімділік
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнаған суды бір реттік ағызу: 20 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Қуат | 4 кВТ |
| Көлем | 20 л |
| Су құбырына қосылу кернеуі | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 202 590 ₸


