
Қайнатқыш KAYMAN КЕ-01-50 А
- Бар
- Коды:234062
324 081 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КЭ-01-50 А су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды үздіксіз жылытуға және кейіннен оны ыстық күйде ұстауға арналған. Модель шикі судың ұсақталған қайнаған сумен араласуын болдырмайтын жылытуды басқару блогымен жабдықталған. Қазандықтың корпусы мен ішкі бөлігі AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ішкі бөлігі қайнаған ыдыстан және қайнаған су жинағыштан тұрады
- Қақпақтың арнайы конструкциясы конденсаттың корпусқа ағып кетуіне жол бермейді
Қосымша сипаттамалар:
- Тэндер саны: 1
- ТЭН қуаты: 3 кВТ
- Қайнаған су жинағының көлемі: 2 л
- Қыздырудың максималды температурасы: 98 °C
- Суды қайнағанға дейін қыздыру уақыты: 6 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 4 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 50 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 324 081 ₸


