
Қайнатқыш KAYMAN КЕ-02-12 А
- Бар
- Коды:234066
651 259 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КЭ-02-12 А су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды үздіксіз жылытуға және кейіннен оны ыстық күйде ұстауға арналған. Модель электронды басқару панелімен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Қазандықтың корпусы мен ішкі бөлігі AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қайнаған су температурасының сандық көрсеткіші
- Суды тарату температурасын орнату
- Шикі суды апаттық төгу
- Қайнағыштың ішкі бөлігі қайнаған ыдыстан және қайнаған су жинағыштан тұрады
- Арнайы конструкция шикі судың қайнатылған ыдысқа түсуіне жол бермейді
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. өнімділік: 185 кесе/сағ
- Температураны реттеу диапазоны: 80-нен 99 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 525 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Көлем | 12 л |
| Су құбырына қосылусу деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 651 259 ₸


