
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш Remta R38
- Бар
- Коды:129008
224 817 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R38 қайнатқышы кофе мен шайды дайындауға және таратуға, суды үздіксіз жылытуға, содан кейін оны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық күйде ұстауға арналған. Модель температураны автоматты реттеу жүйесімен, жылу оқшауланған тұтқалармен және бу шығару портымен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі қақпағы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 500 кесе
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 38 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 2.75 кВТ |
| Көлем | 50 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 224 817 ₸


