
Remta R27 шай дайындауға арналған аппарат
- Бар
- Коды:354525
169 687 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R27 аппараты қонақүйлердің барлары мен кафелерінде ыстық суды қабылдау және тарату, сондай-ақ шай дайындау және тарату үшін қолданылады. Модель торлы сүзгімен, температураны автоматты реттеу жүйесімен және коррозияға төзімді қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус 304 18/10 хромдалған тот баспайтын болаттан, торлы сүзгі тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жаппай тұтыну үшін пайдалану ыңғайлылығы
- Гигиеналық және ұзақ мерзімділік
- Үнемді пайдалану
- Ыстық су мен шай күні бойы тұрып қалмайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Шайды/кофені қайнату | 220 Жылы |
| Қуат | 1.75 кВТ |
| Көлем | 16 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 169 687 ₸


