
Remta R17 шай дайындауға арналған аппарат
- Бар
- Коды:354529
244 487 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R17 үстел үсті аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шай қайнату үшін қолданылады. Жылу оқшаулағыш портативті модель қайнату ыдысымен, термиялық оқшауланған тұтқалармен, алынбалы қақпақпен, температура реттегішімен және су мен шай деңгейінің индикаторымен жабдықталған. Корпус 304 18/10 тот баспайтын болаттан, торлы сүзгі тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құймалы үлгі
- Жұмыс тәртібі: қайнату және температураны ұстап тұру
- Жылуды автоматты бақылау жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасына шығу уақыты: 15 мин.
- Жұмыс температурасы:
- Минималды: 30 °С
- Максимум: 110 °C
- Шыныаяқтар саны: 500 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 2.75 кВТ |
| Көлем | 50 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 244 487 ₸


