
Remta Jumbo DE10 шайын дайындауға арналған аппарат
- Бар
- Коды:354807
337 628 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta Jumbo DE10 аппараты кеңселерде және жұмыс орындарында шай қайнату үшін қолданылады. Жылу оқшауланған ішкі және сыртқы қазандықтар салқындатуды кешіктіру арқылы электр энергиясын үнемдейді. Арнайы үлгідегі крандар эргономикалық пайдалануды қамтамасыз етеді. Корпус, сүзгі және соққы түтігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 шәйнек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шайдың дәмін ұзақ уақыт сақтау
- Жаппай тұтыну үшін қолайлы пайдалану
- Гигиеналық және ұзақ мерзімділік
- Жылуды автоматты бақылау жүйесі
- Қайнатуға арналған соққылы түтік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Қуат | 2.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 40 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 337 628 ₸



