
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш Remta R37
- Бар
- Коды:129007
203 087 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R37 қайнатқышы кофе мен шайды дайындауға және таратуға, суды үздіксіз жылытуға, содан кейін оны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық күйде ұстауға арналған. Модель температураны автоматты реттеу жүйесімен, жылу оқшауланған тұтқалармен және бу шығару портымен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі қақпағы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 400 кесе
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 37 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 2.75 кВТ |
| Көлем | 36 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 203 087 ₸


