
Қайнатқыш Remta R31
- Бар
- Коды:128995
58 843 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R 31 су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды үздіксіз жылытуға, содан кейін оны ыстық күйде ұстауға арналған. Модель температураны автоматты реттеу жүйесімен, жылу оқшауланған тұтқалармен және бу шығару портымен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі қақпағы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 40 кесе
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 31 / 60 bardak |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 58 843 ₸


