
Remta Jumbo DE13 шайын дайындауға арналған аппарат
- Бар
- Коды:354811
482 428 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta Jumbo DE13 аппараты кеңселерде және жұмыс орындарында шай қайнату үшін қолданылады. Жылу оқшауланған ішкі және сыртқы қазандықтар салқындатуды кешіктіру арқылы электр энергиясын үнемдейді. Арнайы үлгідегі крандар эргономикалық пайдалануды қамтамасыз етеді. Корпус, сүзгі және соққы түтігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 шәйнек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шайдың дәмін ұзақ уақыт сақтау
- Жаппай тұтыну үшін қолайлы пайдалану
- Гигиеналық және ұзақ мерзімділік
- Жылуды автоматты бақылау жүйесі
- Қайнатуға арналған соққылы түтік
- Электр қуатын өшіру және су болмаған кезде дыбыстық және визуалды сигналдарды беру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Қуат | 4.4 кВТ |
| Көлем | 46 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 940 мм |
- Бағасы: 482 428 ₸


