
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш Remta R35
- Бар
- Коды:115549
141 043 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R35 қайнатқышы кофе мен шайды дайындауға және таратуға, суды үздіксіз жылытуға, содан кейін оны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық күйде ұстауға арналған. Модель температураны автоматты реттеу жүйесімен, жылу оқшауланған тұтқалармен және бу шығару портымен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі қақпағы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 160 кесе
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 35 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 2 кВТ |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | жинақтаушы |
| Ені | 325 мм |
- Бағасы: 141 043 ₸


