
Су қайнатқыш VIATTO WB-10LWT
- Бар
- Коды:157752
149 981 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO WB-10LWT қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылыту және қайнату үшін қолданылады. Модель дисплейі және индикатор шамдары және температура реттегіші бар электрондық басқару панелімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Су құбырына қосу
- Су деңгейін бақылау
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Таймер
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 50-ден 100 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 400х240х630 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.75 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Су деңгейінің индикаторыөнімділік | 35 л/сағ |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | Қара |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 149 981 ₸


