
Қайнатқыш VIATTO VA-WB10
- Бар
- Коды:127630
60 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB10 қайнатқышы гарнирлерді, көкөністерді, шұжықтарды, тұшпараларды және басқа да азық-түлік өнімдерін қайнату үшін қайнаған суды дайындауға, сондай-ақ ыстық сусындарды қайнатуға және дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй және асхана ыдыстарын, ас құралдарын зарарсыздандыруға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны реттеуге мүмкіндік беретін термостат
- Су деңгейін бақылауға арналған өлшеуіш шыны
- Жалғыз қабырғалар
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Температура диапазоны: 30-дан 100 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157824 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.04 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.983 кг |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 60 900 ₸





