
VIATTO VA-СWB014A-10S электр қазандығы
- Бар
- Коды:307262
54 254 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-СWB014A-10S су қайнатқышы гарнирлерді, көкөністерді, шұжықтарды, тұшпараларды және басқа да азық-түлік өнімдерін қайнату үшін қайнаған суды дайындауға, сондай-ақ ыстық сусындарды қайнатуға және дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй және асхана ыдыстарын, ас құралдарын зарарсыздандыруға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Су деңгейін бақылауға арналған өлшеуіш шыны
- Жалғыз қабырғалар
- Құрғақ жүрістен қорғау
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.54 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.34 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 54 254 ₸





