
Су қайнатқыш VIATTO VA-WB10SSDW
- Бар
- Коды:209137
55 451 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB10SSDW су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылытуға және ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 260х260х555 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.45 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.04 кг |
| Биіктігі | 485 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 7.09 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 55 451 ₸


