
Қайнатқыш VIATTO WB-40
- Бар
- Коды:71354
94 779 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO WB-40 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында суды жылыту және қайнату үшін қолданылады. Модель термостатпен және қозғалуға ыңғайлы тұтқалармен жабдықталған. Корпусы мен ішкі сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Қыздыру индикаторы
- Ашық жылыту элементі
- Жалғыз қабырғалар
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.74 кг |
| Биіктігі | 554 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 31.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 436 мм |
- Бағасы: 94 779 ₸


