
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш VIATTO CP15
- Бар
- Коды:272929
85 793 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO CP15 қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде суды жылыту, шай мен кофе қайнату үшін қолданылады. Модель қыздыру индикаторымен, су деңгейінің көрсеткішімен, қайнатуға арналған елеуішпен, бекіткіш қақпақпен және қорғаныш қызбайтын тұтқалармен жабдықталған. Корпус 304 баспайтын болаттан, кран пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кофе мен шайды қайнату мүмкіндігі
- Құрғақ жүрістен қорғау
- Бос жүріс режимінде электр энергиясын тұтынбайды
- Қайнатуға арналған елеуіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Су деңгейінің индикаторышай қайнату/кофеөнімділігі | 20 л/сағ |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 9 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 85 793 ₸


