
VIATTO VA-WB40SS электр қазандығы
- Бар
- Коды:220276
106 610 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB40SS үстел үсті электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ мектепке дейінгі, жалпы білім беретін және денсаулық сақтау мекемелерінде ауыз суды 110 °C дейін үздіксіз автоматты жылытуға арналған. Модель термостатпен және жабық қыздыру элементімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температура диапазоны: 30-дан 110 °C-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 400х400х600 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 545 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Көлем | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 106 610 ₸


