
Су қайнатқыш VIATTO VA-WB45SSDW
- Бар
- Коды:209106
89 739 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB45SSDW су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылытуға және ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 350х365х710 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.98 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.4 кг |
| Биіктігі | 625 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Көлем | 21.18 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 89 739 ₸


