
VIATTO VA-СWB014A-8S электр қазандығы
- Бар
- Коды:306844
52 052 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-СWB014A-8S үстел үсті электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ мектепке дейінгі, жалпы білім беретін және денсаулық сақтау мекемелерінде ауыз суды 100 °C дейін автоматты түрде жылытуға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен, "құрғақ жүрістен" қорғаныспен, термостатпен және өлшеуіш әйнекпен жабдықталған. Жалғыз қабырғалар AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.34 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.14 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Көлем | 8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 52 052 ₸





