
Су қайнатқыш VIATTO VA-ES30SW
- Бар
- Коды:209250
55 861 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ES30SW су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылытуға және ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 310х310х470 мм
Тауардың суреті түпнұсқадан сәл өзгеше болуы мүмкін және ақпараттық мақсатта ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.166 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 55 861 ₸


