
Су қайнатқыш VIATTO VA-WB10SS
- Бар
- Коды:127634
57 035 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB10SS қайнатқышы гарнирлерді, көкөністерді, шұжықтарды, тұшпараларды және басқа да азық-түлік өнімдерін қайнату үшін қайнаған суды дайындауға, сондай-ақ ыстық сусындарды қайнатуға және дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй және асхана ыдыстарын, ас құралдарын зарарсыздандыруға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны реттеуге мүмкіндік беретін термостат
- Су деңгейін бақылауға арналған өлшеуіш шыны
- Жалғыз қабырғалар
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Температура диапазоны: 30-дан 100 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157825 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.164 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.103 кг |
| Биіктігі | 485 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 57 035 ₸


