
Қайнатқыш VIATTO WB-10
- Бар
- Коды:71350
63 080 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO WB-10 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында суды жылыту және қайнату үшін қолданылады. Модель термостатпен және қозғалуға ыңғайлы тұтқалармен жабдықталған. Корпусы мен ішкі сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Қыздыру индикаторы
- Ашық жылыту элементі
- Жалғыз қабырғалар
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.36 кг |
| Биіктігі | 429 мм |
| Тереңдігі | 229 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2 кВТ |
| Көлем | 8.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 313 мм |
- Бағасы: 63 080 ₸





