
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш VIATTO CP06
- Бар
- Коды:82137
74 718 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO CP06 қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шай мен кофе қайнату, суды жылыту және қайнату үшін қолданылады. Модель кофе мен шайды қайнатуға мүмкіндік беретін електен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, құюға арналған шүмектен, корпус тұтқалары мен қақпақтары пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.4 кг |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 227 мм |
| Шайды/кофені қайнату | 220 Жылы |
| Қуат | 1.15 кВТ |
| Көлем | 6 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 378 мм |
- Бағасы: 74 718 ₸


