
VIATTO CP10 шай және кофе дайындауға арналған аппарат
- Бар
- Коды:71349
75 907 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO CP10 шай және кофе қайнату машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шай мен кофе қайнату үшін қолданылады. Модель құрғақ жүрістен қорғаныспен және кофе мен шайды қайнатуға болатын електен жабдықталған. Дербес те, технологиялық желілердің құрамында да пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.88 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Шайды/кофені қайнату | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 75 907 ₸


