
VIATTO VA-WB10RWS электр қазандығы
- Бар
- Коды:210803
111 514 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB10RWS электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ мектепке дейінгі, жалпы білім беретін және денсаулық сақтау мекемелерінде ауыз суды 100 °C дейін үздіксіз автоматты түрде жылытуға арналған. Модель дисплейі және 1 шүмегі бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Резервуар мен корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 270х270х740 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.45 кг |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 20 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | Қара |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 111 514 ₸


