
Су қайнатқыш VIATTO VA-ES50SW
- Бар
- Коды:209248
70 289 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ES50SW су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында суды жылытуға және ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 410х410х570 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.58 кг |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 40.83 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 70 289 ₸


