
Су қайнатқыш VIATTO VA-ES40SW
- Бар
- Коды:209249
61 841 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ES40SW су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында суды жылытуға және ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 360х360х510 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.3 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 25.32 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 61 841 ₸


