
Су қайнатқыш VIATTO VA-WB20SSDW
- Бар
- Коды:209130
59 358 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB20SSDW су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында суды жылытуға және ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 330х330х570 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.1 кг |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2 кВТ |
| Көлем | 11.12 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 59 358 ₸


