
VIATTO VA-WB25CW электр қазандығы
- Бар
- Коды:210807
154 482 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB25CW электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ мектепке дейінгі, жалпы білім беретін және денсаулық сақтау мекемелерінде ауыз суды 100 °C дейін үздіксіз автоматты түрде жылытуға арналған. Модель қыздыру элементімен және 1 кранмен жабылған дисплейі бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Резервуар мен корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тамшы жинағыш кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 515х240х820 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.425 келі |
| Биіктігі | 755 мм |
| Тереңдігі | 375 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 25 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 60 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 185 мм |
- Бағасы: 154 482 ₸


