
VIATTO VA-WB15CW электр қазандығы
- Бар
- Коды:210806
147 915 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB15CW электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ мектепке дейінгі, жалпы білім беретін және денсаулық сақтау мекемелерінде ауыз суды 100 °C дейін үздіксіз автоматты түрде жылытуға арналған. Модель дисплейі, шүмегі және тамшы ұстағышы бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Резервуар мен корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 435х240х740 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.15 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.95 келі |
| Биіктігі | 685 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 15 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 40 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 185 мм |
- Бағасы: 147 915 ₸


