
VIATTO VA-200DW электр қазандығы
- Бар
- Коды:210818
84 780 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-200DW үстел үсті электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ мектепке дейінгі, жалпы білім беретін және денсаулық сақтау мекемелерінде ауыз суды 100 °C дейін үздіксіз автоматты жылытуға арналған. Модель қос қабырғалармен, жабық қыздыру элементімен және "құрғақ жүрістен" қорғаныспен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 310х310х570 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.75 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.025 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Қуат | 2.1 кВТ |
| Көлем | 15.15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 84 780 ₸


