
VIATTO VA-WB60MT электр қазандығы
- Бар
- Коды:210811
227 587 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB60MT қайнатқышы гарнирлерді, көкөністерді, шұжықтарды, тұшпараларды және басқа да азық-түлік өнімдерін қайнату үшін қайнаған суды дайындауға, сондай-ақ ыстық сусындарды қайнатуға және дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй және асхана ыдыстарын, ас құралдарын зарарсыздандыруға арналған. Модель дисплейі және 2 шүмегі бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен резервуар тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 540x440x930 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.95 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Қуат | 12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 60 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 140 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 227 587 ₸


