
Қайнатқыш VIATTO VA-WB20THLUX
- Бар
- Коды:129517
65 338 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB20THLUX қайнатқышы гарнирлерді, көкөністерді, шұжықтарды, тұшпараларды және басқа да азық-түлік өнімдерін қайнату үшін қайнаған суды дайындауға, сондай-ақ ыстық сусындарды қайнатуға және дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй және асхана ыдыстарын, ас құралдарын зарарсыздандыруға арналған. Модель қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы күңгірт жабыны бар AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, термиялық оқшауланған тұтқалары пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны реттеуге мүмкіндік беретін термостат
- Су деңгейін бақылауға арналған өлшеуіш шыны
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.24 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.46 кг |
| Биіктігі | 598 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.25 кВТ |
| Көлем | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 65 338 ₸


