
Қазандық Gemlux GL-WB-10DIS
- Бар
- Коды:94040
69 132 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-WB-10DIS Platinum сериялы сусымалы су қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында суды жылытуға арналған. Модель термостатпен, жабық қыздыру элементімен, өлшеуіш әйнекпен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °С-қа дейін
.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 69 132 ₸


