
Газды су жылытқыш-қайнатқыш Grill Master Ф1СГ
- Бар
- Коды:336684
300 334 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф1СГ құйылған газды су жылытқыш-қайнатқышы кофеханаларда, дәмханаларда, мейрамханаларда, кеңселерде және қонақүйлерде шай, кофе, тез еритін ботқалар және басқа да тез дайындалатын өнімдерді дайындау үшін пайдаланылатын суды жылдам қыздыруға және қайнатуға арналған. Модель кранмен және термостатпен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11701 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 723 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 3.8 кВТ |
| Көлем | 19 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 300 334 ₸


