
Қазандық Hurakan HKN-HVZ35
- Бар
- Коды:73559
147 401 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ35 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін қолданылады. Модель электронды басқару панелімен, жылыту индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
- Қызып кетуден қорғау функциясы
- Қателер туралы ескерту функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Кіретін судың қысымы: 0,2-ден 0,6 мПа-ға дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 35 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай, ОАР |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 147 401 ₸


