
Hurakan HKN-HVB12 электр қазандығы
- Бар
- Коды:125732
62 050 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan KN-HVB12 электр қазандығы суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар
- Судың деңгейі мен температурасын бақылау
- Жұмысты құрғақ күйінде бұғаттау
- Қыздыру индикаторлары
- Қызып кетуден қорғау
- Ақаулар туралы ескерту
- Жабық ауыстырмалы тэн
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 320х320х460 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209549 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Көлем | 12 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 62 050 ₸


