
Қазандық Hurakan HKN-HVZ22
- Бар
- Коды:73558
145 761 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ22 қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электронды басқару панелімен, қыздыру индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
- Қателер туралы ескерту функциясы
Қосымша сипаттамалар:
Кіретін судың қысымы: 0,2-ден 0,6 мПа-ға дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.48 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 5 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 22 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 145 761 ₸


