
Қазандық Hurakan HKN-HVZ35M қара
- Бар
- Коды:227566
149 542 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ35M қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін. Модель жылыту индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан 201, резервуар тот баспайтын болаттан 304, су беру тұтқасы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 500х240х400 мм
- Түсі: қара
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 12 л |
| Сумен жабдықтауға қосылусу деңгейінің индикаторыөнімділік | 35 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды-жинақтаушы |
| Түсі | Қара |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 149 542 ₸


