
Қайнатқыш Hurakan HKN-HVZ60 қара
- Бар
- Коды:99655
194 969 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ60 қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электронды басқару панелімен, қыздыру индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
- Қателер туралы ескерту функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 40-99°C
- Өнімділігі: 60 л/сағ
- Кіретін судың қысымы: 0,2-ден 0,6 мПа-ға дейін
- Су құбырына қосылу 1/2"
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.09 келі |
| Биіктігі | 690 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 20 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 60 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды-жинақтаушы |
| Түсі | Қара |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 194 969 ₸


