
Hurakan HKN-HVN10 су жылытқышы
- Бар
- Коды:46430
58 787 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVN10 су жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қолданылады. Модель жабық қыздыру элементімен, реттелетін термостатпен, қыздыру индикаторымен және тұтқалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.4 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Су деңгейінің индикаторыөнімділік | 19.4 л/сағ |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 58 787 ₸


