
Қазандық Hurakan HKN-HVZ25M
- Бар
- Коды:170696
148 575 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ25M қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін. Модель жылыту индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус 201 баспайтын болаттан, резервуар 304 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 560х240х400 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.6 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 8 л |
| Сумен жабдықтауға қосылусу деңгейінің индикаторыөнімділік | 25 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды-жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 148 575 ₸


